Wybierz jeden z naszych pakietów

Zamów teraz!

Poniżej prezentujemy Ci dostępne opcje pakietów TrustBuilder. Opisane w nich wartości dotyczą jednorazowo opłaconego miesięcznego pakietu. To bardzo proste – co miesiąc, po opłaceniu swojej subskrypcji, będziemy podsyłać Ci kolejną porcję mocnych linków, a z każdym miesiącem liczba linków kierujących do Twojej witryny rośnie! Z nią, rzecz jasna, Twoja pozycja w Google. Nie znalazłeś nic dla siebie? Jesteś agencją SEO i zamierzasz wykorzystywać TrustBuildera na potrzeby swoich klientów lub po prostu przerosły one nasze wyobrażenia? Wyślij wiadomość na hello@trustbuilder.pl lub zadzwoń na: +48 32 420 73 36, chętnie przygotujemy dla Ciebie coś wyjątkowego.

*Poniższe liczby i kwoty to wartości miesięcznego pakietu – płacąc co miesiąc abonament w KAŻDYM MIESIĄCU otrzymujesz opisaną poniżej liczbę linków. Oznacza to, że liczba linków do twojej witryny z każdym miesiącem rośnie, a wygenerowane wcześniej linki do Twojej witryny są utrzymywane przez cały okres trwania naszej współpracy. 

Pakiet Ilościowy

149 PLN/ miesięcznie

50 linków SEO dla serwisów i sklepów internetowych. Każdy z linków pochodzi z treści autorskich artykułów zamieszczonych na rozwijanych serwisach zapleczowych.

Dowiedz się więcej

ZAMÓW TERAZ

Pakiet Jakościowy

349 PLN/ miesiąc

20 wyselekcjonowanych wysokiej jakości linków tematycznych, pochodzących wyłącznie z obudowanych treścią portali o tematyce linkowanej domeny. Każdy link w formie anchora tekstowego z artykułów na wyłączność.

Dowiedz się więcej

ZAMÓW TERAZ

Publikacja artykułów

99 PLN/ artykuł

Masz przygotowany artykuł i chciałbyś go opublikować w jakościowym miejscu? Zamów samodzielną publikację treści – każdy wysłany nam tekst zostanie opublikowany w serwisie tematycznie powiązanym o wysokich parametrach i będzie zawierał aktywne linki SEO.

Dowiedz się więcej

ZAMÓW TERAZ

Podane ceny pakietów to ceny netto, a więc należy doliczyć do nich podatek VAT 23 %.
Każdy pakiet realizowany jest w terminie 14 dni od daty zaksięgowania środków na koncie.
Brak opłaty autoryzacyjnej.
Zakres pakietów obejmuje comiesięczny abonament – nie podpisujemy żadnej umowy, w każdej chwili możesz przestać opłacać swój pakiet i zrezygnować z niego!

Link obudowany contentem
Linki obudowane treścią, które otrzymasz co miesiąc w ramach opłaconego abonamentu TrustBuilder pochodzą wyłącznie z wysokojakościowych artykułów. Oznacza to, że mają one postać podlinkowanych fraz z autorskich, pisanych przez copywriterów, tekstów. Z takiego rozwiązania korzysta zarówno niejedna agencja SEO, właściciele witryn i osoby prywatne.
Serwis zapleczowy
TrustBuilder posiada bogato rozwiniętą bazę tematycznych serwisów zapleczowych. To portale internetowe, na których regularnie publikujemy treści o danej tematyce. Są one pisane przez copywriterów, co oznacza, że mają unikalny charakter i są wysokiej jakości. To z nich linkujemy strony użytkowników TrustBuildera.
Content zapleczowy
W niektórych pakietach TrustBuildera masz możliwość zakupienia linków z contentu na wyłączność. Oznacza to, że z napisanego przez naszych copywriterów artykułu będziemy linkować tylko do Twojej domeny. Dzięki temu będziesz mógł wykorzystywać TrustBuildera do działań SEO, ale także wizerunkowych!
Frazy kluczowe
Frazy kluczowe, zwane inaczej Key Words, to wybierane przez Ciebie słowa, pod którymi podlinkujemy Twój serwis. Dobierasz je z przygotowanej przez nas listy fraz TOP-owych dla danej branży. Dzięki temu do Twojej strony będą prowadziły linki z najpopularniejszych fraz dla wybranej tematyki. Wszystko to wspomoże pozycjonowanie serwisu na tę frazę. Nasze działania sprawią, że wzniesiesz w wynikach wyszukiwania swoją witrynę lub sklep. SEO uwielbia wysokojakościowy linkbuilding!
Anchor tekstowy
Anchor tekstowy to forma linku, którą otrzymasz od nas w każdym z pakietów TrustBuilder. To podlinkowana fraza kluczowa np. „mechanik samochodowy Płock„, która kierować będzie do Twojego serwisu. Dzięki wyborze najbardziej popularnych key words oraz wysokiej jakości linkom z autorskich artykułów o tematyce związanej z frazą i witryną, do której kieruje, skutecznie wspierają SEO.
Linki dofollow
Wszystkie linki, które wygeneruje dla Ciebie TrustBuilder będą dofollow. Oznacza to, że będą to linki przekazujące moc Twojej witrynie. Dzięki temu, że nasze serwisy zapleczowe mają wysokie parametry i dużą moc dla robotów Google, linkując z nich „dofollow„ część ich potencjału przekażemy Twojej witrynie. Pomoże to budować wiarygodność Twojej strony w oczach Google!
Podstrony do linkowania
Zamawiając każdy pakiet TrustBuilder będziesz musiał wybrać określoną ilość podstron Twojego serwisu, które mamy podlinkować. To bardzo ważne, by frazy, które wybierzesz do linkowania były tematycznie powiązane z miejscami, do których mają kierować. Tylko wtedy będą wspierać realnie Twoje SEO! Zadbaj więc o wybór takich podstron, na których np. znajdują się produkty zawarte w wybranych key words.
Dywersyfikacja linków
To bardzo ważne, by profil linkowy Twojej witryny był zróżnicowany – tj. by linki kierujące do niej pochodziły z różnych domen, różnorodnych treści i co szczególnie ważne, by spływały do niej na bieżąco. TrustBuilder nie tylko gwarantuje Ci różnorodność serwisów, z których podlinkujemy Twój (według pakietu), ale także dostarczy Ci świeżą porcję linków w każdym kolejnym miesiącu współpracy!
Gwarancja utrzymania linków
TrustBuilder gwarantuje, że wszystkie linki SEO, które wygeneruje do Twojej witryny będą utrzymane przez cały okres współpracy! Oznacza to, że wykupując każdy kolejny miesiąc abonamentu liczba backlinków do Twojej witryny będzie rosła. Z każdym miesiącem będzie ich więcej i więcej, a pozycja serwisu w Google będzie nie tylko silniejsza, ale także stabilna!